Reference

Děkuji všem svým i budoucím klientům za krásné reference na mojí osobu a práci, kterou dělám srdíčkem.

Také bych ráda poděkovala i těm, kteří u mě nebyli podle svých očekávání spokojeni. Vaše zpětná vazba mi ukazuje, že je možné na sobě pracovat a dojít k vzájemným výsledkům.

Reference na fyzioterapii

 • bolest hýždě a kolen po túře

Paní fyzioterapeutka má zlaté ručičky. Zbavila mě po první návštěvě bolesti pravé hýždě a kolene, která se mi stala na túře v Krkonoších. Bolesti jsem měl skoro 3 týdny a domácí samoléčba prášky a mastičkami nepomáhala. Paní Jana se mí věnovala místo 60minutové terapie o celou půl hodinu déle a přitom mi nic navíc neúčtovala. Jen řekla, že někdy je potřeba čas strávený v terapii prodloužit. Navíc je i dobrý psycholog. Návštěva u ní byla pro mě velkým přínosem. A jsem u ní objednán i na masáž.

Ing. Martin Havránek


 • bolest krční páteře

Mám letité zdravotní problémy s krční páteři ze sedavého zaměstnání úřednice. Po první návštěvě u paní Jany kde mi velice šetrně uvolnila krční i hrudní páteř jsem se konečně skvěle vyspala. Poradila mi v jaké poloze mám spát, co mi při spaní způsobuje bolesti za krkem a jak se dá i při spaní cvičit. Moc jí děkuji a už se těším na další terapii.

Bc.  Lucie Páčková

 • bolest bederní páteře

Kvůli dlouhodobým problémům se zády jsem se rozhodl vyhledat odbornou pomoc. Nabídka služeb Mgr. Jany Liberdové mě oslovila a cvičení přesně naplnilo moje očekávání. Na cvičení dojíždím už rok a hodně mi pomáhá. Za tu dobu se mi záda srovnala, celkově se tělo zpevnilo, pohyb se zlepšil a zkvalitnil se mi i život. Všem vřele doporučuji.

Lukáš Sládek

 • blokáda žeber a krční páteře

Nečekala jsem, že mi s tím paní Jana pomůže, ale ukázalo se, že má opravdu moc zkušeností. Před třemi měsíci jsem spadla ze schodů. Špatně se mi dýchalo, jako kdyby mě v horní části páteře něco bránilo v dýchání. Byla jsem u doktora i na RTG a řeklo se mi odpočívejte a berte paralen a určitě to přejde. S touto odpovědí jsem se nesmířila a našla jsem si v Modřanech fyzioterapeutku. Hned při popisování svých obtíží paní Jana věděla, s čím mám problémy. Odblokovala mi žebra, naučila mě protahovat prsní sval. Naučila mě další cviky, které mi pomůžu, kdyby se mi blokáda vrátila. Moc ji děkuji, že se můžu zase nadechnout a nic mě nebolí.

JUDr. Pavlína Kaplanová

 • pálení žáhy a dýchání​

Mgr. Janu Liberdovou navštěvuji pravidelně jednou měsíčně, protože jsem s ní velice spokojená. Pomohla mi s pálením žáhy a dýcháním. Její služby se nedají vůbec srovnat s rehabilitací, kterou hradí pojišťovny. Je to skvělá fyzioterapeutka a první, kdo se mému problému naplno věnoval. Vše mi bylo do detailu vysvětleno a konečně vím, kde je problém. Mohu jí jen doporučit.

Alena Schwarz

 • bolesti bederní páteře a SI skloubení "esíčka"

Paní fyzioterapeutku Liberdovou jsem navštívil z důvodu dlouhodobých bolesti zad přesněji SI skloubení tzv. esíček. Nejprve jsme prodiskutovali možnou příčinu (probrání anamnézy) a pak došlo k celkovému vyšetření. Pak mi provedla šetrně odblokování bederní části zad a esíček. Bylo mi řečeno, že by již záda neměli bolet. Nechtěl jsem tomu věřit, ale cítil jsem úlevu. Druhý den mi paní Jana volala a zajímala se, jak se cítím po včerejší terapii. Což mě velice překvapilo a mohu její služby jen doporučit.  

Karel Vondrák

 • fyzioterapie u TEP kyčle po operaci

V práci jsem získala kontakt na paní Janu Liberdovou, když jsem hledala pro moji maminku fyzioterapii, která byla po operaci TEP kyčle. Paní Jana za maminkou dojížděla 3x týdně na hodinovou terapii. Svojí profesionalitou a lidským přístupem dosahovala s maminkou velkých pokroků. Prošla s ní dobou pooperačního rozcvičování a motivace k životu. Vděčíme jí za to, že maminka opět chodí a je schopná se o sebe sama postarat. Moc Vám děkuji za celou naši rodinu. Přeji Vám hodně úspěchu ve Vaši práci, kterou děláte srdcem.

Mgr. Kateřina Nasková a Blanka Mokrá

 • bolesti paty a lýtek při běhání

Při pravidelném běhání 3x týdně jsem začala mít bolesti paty a k tomu se přidaly křeče lýtek během noci. Zkusila jsem omezit běhání na 14 a bolesti ustoupily jenže po prvním rozběhání se znovu objevili. Hledala jsem fyzioterapeuta a narazila jsem na paní Mgr. Janu Liberdovou, která mě vyšetřila a zjistila, že přetěžuji chodidlo při běhání. Poradila mi, jak chodidlo i celou nohu mám protahovat a jak zlepšit styl běhu. Znovu jsem se vrátila k běhání a pata nebolí. Moc Vám děkuji za cenné rady.

Nikola Houdková 

Reference na masáž


 • spokojenost a odpočinek 

Byl jsem velmi spokojen. Opravdu jsem si odpočinul díky příjemnému, klidnému prostředí a milému, vstřícnému přístupu paní Jany. Profesionálně odvedená práce se projevila hned na druhý den, kdy jsem záda měl uvolněné, jak už dlouho ne. Moc děkuji a až si příště budu chtít odpočinout a usínat při příjemné masáži, vím kam jít!

Tomáš Panáček

 • profesionální přístup

Profesionální přístup, kdy se paní masérka Liberdová nejdříve zajímala o to, proč k ní přicházím a jaké mám zdravotní problémy. Samotná masáž byla kvalitně provedená, odcházela jsem od ní rozzářená jak sluníčko. Tak se dělají stálí zákazníci :)

Jindřiška Malá

 • příjemný zážitek 

Moc děkuji za příjemný zážitek a za dodání tolik potřebné energie při relaxační masáži zad a šíje. Těším se za měsíc a zároveň jsem Vás doporučil i svým přátelům. 

Ing. David Budka • klid a zastavení se po celém dni v práci

Masáž můžu jen doporučit! Už po příchodu do prostoru na vás dýchne klid a zastaví vás v každodenním shonu. Při prvním setkání jsme si na úvod s paní Janou Liberdovou příjemně popovídaly. Probraly jsme mé očekávání a zodpověděly základní dotazy směřující k tomu, co je dobré k masáži vědět (třeba alergie, absolvované operace apod.) Myslím, že zdravotnické vzdělání je znát (nečekejte rychlokvašku z rekvalifikačního kurzu). Masáž je úžasná a až se zvednete po ní, tak nechodíte, ale vznášíte se pár centimetrů nad zemí. Na každého masáž působí jinak, ale já jsem měla mimo jiné pocit, že po dlouhé době skutečně dýchám.

Bc. Soňa Cinková

 • uvolnění a příjemná atmosféra

Úplně jiná masáž než ta, na kterou jsem byla zvyklá. Poprvé jsem šla spíše ze zvědavosti - pro srovnání s jinými masážemi a už jsem tam zůstala. Je to něco nesrovnatelného s "klasickými" maséry. Po vstupu dovnitř na vás dýchne příjemná, klidná atmosféra. Pod rukama paní Jany nejste jen tělo, které namasíruje a dá vám další termín za měsíc. Tady jste někým, kdo si přišel pro pomoc a tu od ní dostane. Po každé masáži odcházím uvolněná, příjemně naladěná, jako bych tam nechala nejen ztuhlé svaly, ale ještě i hromadu starostí. Můžu jen doporučit!

Zuzka Lávková